Sommermoro med Jula

SOMMERGØY: Varehussjef Hege Giskeødegård hos varehuset Jula inviterer store og små på sommergøy. Foto: FRIDGEIR WALDERHAUG / Spjelkavika.no.

Sandingane blir stedet på lørdag. Da inviterer varehuset Jula på sommermoro med aktivitet og moro.



Spjelkavika.no

“Vi tar med oss mye spennende”
Hege Giskeødegård – Varehussjef Jula

I morgen skal det skje. Da drar gjengen hos Jula oppe i Holen ned til Sandingane for å møte store og små med sommermoro.

Gleder seg

-Vi tar med oss mye spennende av det vi har av aktivitetsartikler i varehuset ned til Sandingane. Der skal vi lage sommerkos for store og små. Og det er første gang vi gjør dette, så vi er spente, sier varehussjef Hege Giskeødegård.

Hege har med seg Linn Bente Fauskan, Lena Bjørge og Sebastian Kvamme, og de har planene klare for lørdagen.

-Vi ønsker å gjøre noe ekstra for kundene våre, og samtidig vil vi vise at vi har så mye mer enn bare verktøy og hagemaskiner i Jula. Vi er et varehus for hele familien, og nå har vi også mange produkter som hører sommeren til, også for aktiviteter, forteller hun.

(Saken fortsetter under bildet):
KLAR FOR MORO: Gjengen hos Jula er klar for sommermoro. (F.v) Linn Bente Fauskan, Sebastian Kvamme, Lena Bjørge og Hege Giskeødegård. Foto: FRIDGEIR WALDERHAUG / spjelkavika.no

Grilling og skattejakt

-Det aller meste av uteleker blir med på lasset ned til marka ved sandvolleybanene. Der skal vi ha det gøy og leke, sier Hege, som lover noe for ganene også.

-Vi skal grille pølser og kose oss sammen, og her er det muligheter til å sette seg ned og nyte en avslappet stund. Og så er det jo muligheter til å få med seg noe hjem. Blant annet skal vi ha skattejakt for barna, og selvfølgelig premie til alle som deltar. En kan også bli med å score mål, og bli med i trekningen av et gavekort på Jula til en verdi av 1.000 kroner, sier hun.

-De første medlemmene i Jula Club som dukker opp får også muligheten til å sikre seg en goodiebag, så langt lageret rekker. Det aller viktigste for oss er å kunne skape en fin dag for barn og voksne. Det er gøy å få være med på å skape aktivitet, sier Hege.

(Saken fortsetter under bildet):
SANDINGANE: Sandingane blir åstedet for sommermoro og grilling lørdag. Jula rigger seg opp ved sandvolleybanene fra klokken 11.00. Foto: FRIDGEIR WALDERHAUG / spjelkavika.no

Sandingane perfekt

Varehuset Jula har selv en parkeringsplass, men denne blir for liten til å arrangere noe som dette. Derfor tar de Sandingane i bruk.

-Sandingane er en flott plass for slikt, og vi starter klokken 11.00 i morgen lørdag, og holder på til 15.00. Fire koselige timer vi håper mange vil være med på. Vi blir å finne på marka der sandvolleybanene er.

Jula har også laget et eget arrangement på Facebook.

-Del det gjerne og inviter familie og venner. Vi gleder oss, sier varehussjef Hege.

Merket: